Usługi programistyczne

Programy na zamówienie

Wśród bogatego wyboru systemów gotowych nasi klienci cały czas pragną rozwiązań nieszablonowych, wymuszonych przez specyfikę działalności. Dysponujemy odpowiednią wiedzą oraz zapleczem technologicznym, aby z sukcesem pisać programy według dostarczonej specyfikacji klienta. Nasze programy napisane są w środowisku Visual Studio przy użyciu języka C# w oparciu o technologię .NET. Są to programy zarówno desktopowe dla środowiska Windows jak i Webowe (ASP.NET, Blazor, MAUI) oraz mobilne (Android i iOS przy użyciu technologii Xamarin, MAUI).

Wśród gotowych rozwiązań posiadamy między innymi:

  • Integratory różnych systemów oparte o API lub korzystające z innych mechanizmów wymiany danych.
  • Program do obsługi reklamacji.
  • Program do obsługi przychodni.
  • Programy rozszerzające funkcjonalność systemów Insert GT przy użyciu mechanizmu Sfera.

Przejrzyste specyfikacje

Funkcjonalność naszych programów oparta jest o przejrzyste specyfikacje, tworzone we współpracy z klientem z ostateczną akceptacją po stronie klienta. W naszej pracy szczycimy się tym, że chcemy, żeby nasze programy działały tak łatwo jak to tylko możliwe, ponieważ klienci nie chcą rozwiązań skomplikowanych, trudnych w konfiguracji.

Otwarty kod źródłowy

W przypadku wielu firm sprzedających oprogramowanie klient otrzymuje licencję na program. W przypadku naszych systemów pisanych typowo pod zamówienie konkretnego klienta, który nie korzysta z rozwiązań uniwersalnych – klient po zakończeniu zamówienia otrzymuje od nas pełen zestaw kodu źródłowego, który może posłużyć do dalszego rozwoju systemu.

Pozostałe usługi

Obsługa IT dla firm Obsługa IT dla firm
Twój czas jest dla nas najważniejszy. Tylko sprawna obsługa informatyczna może uchronić twoją infrastrukturę przed zagrożeniami współczesnego cyberświata. Przekonaj się.
Zobacz więcej >>
Doradztwo IT Doradztwo IT
Technologia zmienia się szybko. Nie musisz za nią gonić, chętnie wyjaśniamy Ci meandry technologii i możliwe alternatywy w sposób korzystny pod względem finansowym i praktycznym.
Zobacz więcej >>
Audyt oprogramowania Audyt oprogramowania
Pamiętaj, że nawet jeśli nic nie wiesz o pirackim oprogramowaniu w Twojej firmie nie oznacza, że go tam nie ma! Statystycznie w każdej firmie zainstalowano kiedyś program naruszający prawa autorskie.
Zobacz więcej >>