Usługi programistyczne

Programy na zamówienie

Wśród bogatego wyboru systemów gotowych nasi klienci cały czas pragną rozwiązań nieszablonowych, wymuszonych przez specyfikę działalności. Dysponujemy odpowiednią wiedzą oraz zapleczem technologicznym, aby z sukcesem pisać programy według dostarczonej specyfikacji klienta. Nasze programy napisane są w środowisku Visual Studio przy użyciu języka C# w oparciu o technologię .NET. Są to programy zarówno desktopowe dla środowiska Windows jak i Webowe (ASP.NET, Blazor, MAUI) oraz mobilne (Android i iOS przy użyciu technologii Xamarin, MAUI).

Wśród gotowych rozwiązań posiadamy między innymi:

  • Integratory różnych systemów oparte o API lub korzystające z innych mechanizmów wymiany danych.
  • Program do obsługi reklamacji.
  • Program do obsługi przychodni.
  • Programy rozszerzające funkcjonalność systemów Insert GT przy użyciu mechanizmu Sfera.

Przejrzyste specyfikacje

Funkcjonalność naszych programów oparta jest o przejrzyste specyfikacje, tworzone we współpracy z klientem z ostateczną akceptacją po stronie klienta. W naszej pracy szczycimy się tym, że chcemy, żeby nasze programy działały tak łatwo jak to tylko możliwe, ponieważ klienci nie chcą rozwiązań skomplikowanych, trudnych w konfiguracji.

Otwarty kod źródłowy

W przypadku wielu firm sprzedających oprogramowanie klient otrzymuje licencję na program. W przypadku naszych systemów pisanych typowo pod zamówienie konkretnego klienta, który nie korzysta z rozwiązań uniwersalnych – klient po zakończeniu zamówienia otrzymuje od nas pełen zestaw kodu źródłowego, który może posłużyć do dalszego rozwoju systemu.

Pozostałe usługi

Obsługa IT dla firm i instytucji Obsługa IT dla firm i instytucji
Twój czas jest dla nas najważniejszy. Tylko sprawna obsługa informatyczna może uchronić twoją infrastrukturę przed zagrożeniami współczesnego cyberświata. Przekonaj się.
Zobacz więcej >>
Wideomonitoring Wideomonitoring
Zastanów się jak bardzo pasują do Twojej firmy lub domu poniższe twierdzenia: "Gdy kota nie ma, myszy harcują", "Czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal", "Pańskie oko konia tuczy".
Zobacz więcej >>
Konsulting technologiczny Konsulting technologiczny
Technologia zmienia się szybko. Nie musisz za nią gonić, chętnie wyjaśniamy Ci meandry technologii i możliwe alternatywy w sposób korzystny pod względem finansowym i praktycznym.
Zobacz więcej >>
Audyt oprogramowania Audyt oprogramowania
Pamiętaj, że nawet jeśli nic nie wiesz o pirackim oprogramowaniu w Twojej firmie nie oznacza, że go tam nie ma! Statystycznie w każdej firmie zainstalowano kiedyś program naruszający prawa autorskie.
Zobacz więcej >>