Konsulting technologiczny

kon-r8Konsultacje są częścią wyborów, często rzutującymi finansowo. Uważamy, że w dzisiejszym świecie nie wolno pozwolić sprzedawcy na wciśnięcie nam tego, co akurat uważa za opłacalne. Wybór musi być zawsze poprzedzony bezstronnymi konsultacjami, z korzyścią dla klienta i również dla nas, ponieważ nasza firma na pierwszym miejscu zawsze stawia zadowolenie klienta. Pamiętaj, że internet nie jest już wiarygodnym źródłem informacji o produktach i rozwiązaniach, ponieważ umożliwia anonimowe wprowadzanie opinii ludzi związanych z produktami i branżami. 

Pozostałe usługi

Obsługa IT dla firm i instytucji Obsługa IT dla firm i instytucji
Twój czas jest dla nas najważniejszy. Tylko sprawna obsługa informatyczna może uchronić twoją infrastrukturę przed zagrożeniami współczesnego cyberświata. Przekonaj się.
Zobacz więcej >>
Wideomonitoring Wideomonitoring
Zastanów się jak bardzo pasują do Twojej firmy lub domu poniższe twierdzenia: "Gdy kota nie ma, myszy harcują", "Czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal", "Pańskie oko konia tuczy".
Zobacz więcej >>
Usługi programistyczne Usługi programistyczne
Piszemy programy według specyfikacji klienta. Wśród wielu rozwiązań posiadamy takie, które pasują również Tobie.
Zobacz więcej >>
Audyt oprogramowania Audyt oprogramowania
Pamiętaj, że nawet jeśli nic nie wiesz o pirackim oprogramowaniu w Twojej firmie nie oznacza, że go tam nie ma! Statystycznie w każdej firmie zainstalowano kiedyś program naruszający prawa autorskie.
Zobacz więcej >>