Wideomonitoring

kameraNaszym głównym priorytetem jest to, żeby nasi klienci byli spokojni o swoje mienie. Posiadając cenny dobytek każdy z nas chciałby, żeby nie uległ on zniszczeniu, a jeśli nawet to się stanie – żeby winni temu zostali ukarani. Możesz już dziś założyć w swojej firmie profesjonalny podgląd pod kluczowe dla Ciebie elementy swojej infrastruktury za niewygórowaną cenę.

Nasza firma wykonuje instalacje monitoringu video zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków. Możesz rejestrować niemal każdy ruch w swojej firmie lub domu i obserwować kluczowe dla Ciebie miejsca i osoby. Będziesz miał pewność nawet będąc na wakacjach, że nikt nie opuścił swojego stanowiska pracy przed czasem i nie zaniedbał swoich obowiązków.

Zapraszamy do składania zapytań ofertowych – to nic nie kosztuje. Nasz specjalista bezpłatnie przyjedzie na miejsce i w oparciu o sporządzoną dokumentację przygotuje dla Państwa atrakcyjną ofertę instalacji monitoringu Video z podglądem internetowym.

 

Pozostałe usługi

Obsługa IT dla firm i instytucji Obsługa IT dla firm i instytucji
Twój czas jest dla nas najważniejszy. Tylko sprawna obsługa informatyczna może uchronić twoją infrastrukturę przed zagrożeniami współczesnego cyberświata. Przekonaj się.
Zobacz więcej >>
Usługi programistyczne Usługi programistyczne
Piszemy programy według specyfikacji klienta. Wśród wielu rozwiązań posiadamy takie, które pasują również Tobie.
Zobacz więcej >>
Konsulting technologiczny Konsulting technologiczny
Technologia zmienia się szybko. Nie musisz za nią gonić, chętnie wyjaśniamy Ci meandry technologii i możliwe alternatywy w sposób korzystny pod względem finansowym i praktycznym.
Zobacz więcej >>
Audyt oprogramowania Audyt oprogramowania
Pamiętaj, że nawet jeśli nic nie wiesz o pirackim oprogramowaniu w Twojej firmie nie oznacza, że go tam nie ma! Statystycznie w każdej firmie zainstalowano kiedyś program naruszający prawa autorskie.
Zobacz więcej >>