Wideomonitoring

kameraNaszym głównym priorytetem jest to, żeby nasi klienci byli spokojni o swoje mienie. Posiadając cenny dobytek każdy z nas chciałby, żeby nie uległ on zniszczeniu, a jeśli nawet to się stanie – żeby winni temu zostali ukarani. Możesz już dziś założyć w swojej firmie profesjonalny podgląd pod kluczowe dla Ciebie elementy swojej infrastruktury za niewygórowaną cenę.

Nasza firma wykonuje instalacje monitoringu video zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków. Możesz rejestrować niemal każdy ruch w swojej firmie lub domu i obserwować kluczowe dla Ciebie miejsca i osoby. Będziesz miał pewność nawet będąc na wakacjach, że nikt nie opuścił swojego stanowiska pracy przed czasem i nie zaniedbał swoich obowiązków.

Zapraszamy do składania zapytań ofertowych – to nic nie kosztuje. Nasz specjalista bezpłatnie przyjedzie na miejsce i w oparciu o sporządzoną dokumentację przygotuje dla Państwa atrakcyjną ofertę instalacji monitoringu Video z podglądem internetowym.

 

Pozostałe usługi

Obsługa IT dla firm Obsługa IT dla firm
Twój czas jest dla nas najważniejszy. Tylko sprawna obsługa informatyczna może uchronić twoją infrastrukturę przed zagrożeniami współczesnego cyberświata. Przekonaj się.
Zobacz więcej >>
Usługi programistyczne Usługi programistyczne
Piszemy programy według specyfikacji klienta. Wśród wielu rozwiązań posiadamy takie, które pasują również Tobie.
Zobacz więcej >>
Doradztwo IT Doradztwo IT
Technologia zmienia się szybko. Nie musisz za nią gonić, chętnie wyjaśniamy Ci meandry technologii i możliwe alternatywy w sposób korzystny pod względem finansowym i praktycznym.
Zobacz więcej >>
Audyt oprogramowania Audyt oprogramowania
Pamiętaj, że nawet jeśli nic nie wiesz o pirackim oprogramowaniu w Twojej firmie nie oznacza, że go tam nie ma! Statystycznie w każdej firmie zainstalowano kiedyś program naruszający prawa autorskie.
Zobacz więcej >>