Wdrożenia oprogramowania

cdSkutecznie wdrażamy wiele różnych systemów informatycznych. Możemy poszczycić się wieloma wdrożeniami programów sprzedaży, księgowych, kalkulacyjnych, produkcyjnych, magazynowych i handlowych w firmach i placówkach oświatowych. Posiadamy niezbędną wiedzę i umiejętności, aby skutecznie przeszkolić personel i z sukcesem wdrożyć praktycznie każdy system. 

Plan wdrożenia

Każde wdrożenie oprogramowania należy uprzedzić odpowiednim planem, tak aby uwzględnić potencjalne trudności i niebezpieczeństwa. Z naszego punktu widzenia najważniejsze jest przygotowanie do wdrożenia – przekonanie objętych nim ludzi, że przyniesie to korzyści, a nie dodatkowe obowiązki. Informatyka musi nieść za sobą uproszczenie pracy, a nie jej dodatkową komplikację, dlatego stawiamy na najlepsze rozwiązania. 

Szkolenia

W ramach działalności wdrożeniowej oferujemy również szkolenia dla osób kompletnie nie znających komputera, a także osób bardziej doświadczonych. 

Migracja danych pomiędzy systemami

Nieobca jest nam także problematyka migracji oprogramowania. Bardzo często użytkownicy programów reflektują się, że używane przez nich oprogramowanie jest w jakimś stopniu niedoskonałe, nieaktualizowane lub posiada inne ograniczenia, na przykład – koszt rozszerzenia przekraczający rozsądek lub niewspółmierny do oczekiwanych zmian. W pewnym momencie dochodzi do sytuacji, w której mamy bardzo dużo zgromadzonych danych i nie możemy rozpocząć pracy w nowym programie bez ich ponownego wprowadzenia. Bardzo często można zrealizować przeniesienie wielu kluczowych danych do innego systemu – chętnie w tym pomożemy. 

Pozostałe usługi

Obsługa IT dla firm i instytucji Obsługa IT dla firm i instytucji
Twój czas jest dla nas najważniejszy. Tylko sprawna obsługa informatyczna może uchronić twoją infrastrukturę przed zagrożeniami współczesnego cyberświata. Przekonaj się.
Zobacz więcej >>
Wideomonitoring Wideomonitoring
Zastanów się jak bardzo pasują do Twojej firmy lub domu poniższe twierdzenia: "Gdy kota nie ma, myszy harcują", "Czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal", "Pańskie oko konia tuczy".
Zobacz więcej >>
Konsulting technologiczny Konsulting technologiczny
Technologia zmienia się szybko. Nie musisz za nią gonić, chętnie wyjaśniamy Ci meandry technologii i możliwe alternatywy w sposób korzystny pod względem finansowym i praktycznym.
Zobacz więcej >>
Audyt oprogramowania Audyt oprogramowania
Pamiętaj, że nawet jeśli nic nie wiesz o pirackim oprogramowaniu w Twojej firmie nie oznacza, że go tam nie ma! Statystycznie w każdej firmie zainstalowano kiedyś program naruszający prawa autorskie.
Zobacz więcej >>